Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
03-11-2018

Zapisz swoje dziecko do szkółki

Zajęcia będą się odbywały na lodowisku Helena, a w sezonie letnim na torze wrotkarskim przy Agrykoli. Treningi dla dzieci prowadzi wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim, instruktorka Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich Aleksandra Przeor-Mirzałek. 

Szkolenie będzie prowadzone dwutorowo. Dzieci w wieku 5-8 lat, które dopiero uczą się jeździć na łyżwach, będą trafiały do szkółki łyżwiarskiej. Zajęcia dla maluchów, które będzie prowadził instruktor, będą się odbywały raz w tygodniu w poniedziałki o 17.00- 18.00.
     
    
 Starsze i bardziej zaawansowane technicznie dzieci (wiek 8-12 lat) będą miały możliwość trenować pod okiem trener Aleksandry Przeor-Mirzałek. Dzieci oprócz zajęć treningowych mają też możliwość uczestniczenia w zawodach sportowych w Elblągu i na terenie całej Polski. 
     
     Zajęcia dla dzieci w tym wieku mają charakter zabawowy, ale oczywiście młodzi sportowcy będą się też uczyli elementów technicznych, tak by mieć później radość z umiejętności poruszania się na łyżwach i rolkach. Najzdolniejsze, chętne osoby będą zakwalifikowane po kilku miesiącach do sekcji łyżwiarskiej KS Orzeł Elbląg.

Pliki do pobrania

plakat