Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo

Zachęcamy do skorzystania z możliwości przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020 na wsparcie działalności sekcji Klubu Sportowego „Orzeł”.

Kontakt do Trenera

tel. 502-742-541

Zapraszamy ma Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku

W dniach 27-28 lutego startowaliśmy na Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Białymstoku. Startowało 10 naszych zawodników, zdobyliśmy 4 medale.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sanoku

W dniach 13-14 lutego braliśmy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sanoku. Startowało 6 naszych zawodników. Zdobyliśmy 4 medale.

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Sanoku

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców oraz Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Gdańsku.

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Elblągu

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy-Zdroju

Świetny występ Kamili Stormowskiej na Mistrzostwach Świata Juniorów w Montrealu!

Kamila na Mistrzostwach Świata!

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim

Danubia Cup w Spisskiej

Danubia Cup w Sanoku

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Giżycku

W ostatni weekend (27-28 października) odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Giżycku.Wystartowało na nich 13 zawodników Orła Elbląg.
Elbląska multimedalistka - Martyna Górka zdobyła 1 srebrny medal na dystansie 500m oraz 3 złote na dystansach 222m, 333m i w klasyfikacji końcowej.

Kamila jedzie na Puchar Świata!

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców + Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Gdańsku