Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo

Sekcja - Łyżwiartstwo

1%

Zachęcamy do skorzystania z możliwości przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020 na wsparcie działalności sekcji Klubu Sportowego „Orzeł”.

Śledź nas na Facebooku!

GODZINY TRENINGOWEZapisz swoje dziecko do szkółki

Szkółka wrotkarsko-łyżwiarska

Trener

Trener: Aleksandra Przeor-Mirzałek tel.501 66 11 26

OZD w Elblągu

Sukcesy naszych zawodników!!!

Złoty Filip!

Trzy złote medale naszego reprezentanta!

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Warszawie

Kolejny udany start naszych łyżwiarzy!

Rozpoczęcie sezonu.

Udana inauguracja sezonu!

TO BYŁY UDANE ZAWODY!

Zarówno pierwszej jak i drugiej edycji zawodów "SZUKAMY MISTRZÓW 2020" sprzyjał dobry nastrój, zdrowa rywalizacja oraz świetna pogoda.
Z pewnością każdy uczestnik przekonał się, że spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny niesie za sobą wiele korzyści. Każde zawody to dla naszych uczestników nowe doświadczenia i mamy nadzieję, że skutecznie rozbudziły one apetyt na kolejne sukcesy. Gratulacje dla każdego startującego!

ZAWODY "SZUKAMY MISTRZÓW 2020" II EDYCJA

Klub Sportowy Orzeł zaprasza dzieci do udziału i kibicowania w zawodach łyżwiarskich pn. „Szukamy Mistrzów 2020” II EDYCJA. Impreza odbędzie się w piątek (21 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

I ETAP ZAWODÓW "SZUKAMY MISTRZÓW"2020 ZA NAMI!

Gratulujemy naszym młodym zwycięzcom i zapraszamy do udziału w II Edycji Zawodów "Szukamy Mistrzów 2020". 

ZAWODY "SZUKAMY MISTRZÓW 2020"

Klub Sportowy Orzeł zaprasza dzieci do udziału i kibicowania w zawodach łyżwiarskich pn. „Szukamy Mistrzów 2020”. Impreza odbędzie się w piątek (7 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

"SZUKAMY MISTRZÓW III"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł zapraszają dzieci do udziału w kolejnych zawodach  łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów III”.
Impreza odbędzie się w sobotę (9 luty) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

"SZUKAMY MISTRZÓW II"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz KS Orzeł zapraszają dzieci do udziału w drugiej edycji zawodów w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Szukamy Mistrzów”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (19 stycznia) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

UWAGA! DOTYCZY PRZESUNIĘCIA TERMINU ZAWODÓW "SZUKAMY MISTRZÓW"

Uwaga!

ZAWODY "Szukamy Mistrzów "

Szukamy Mistrzów na torze łyżwiarskim „Kalbar”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł zapraszają dzieci do udziału w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy Mistrzów”. Impreza odbędzie się w sobotę (29 grudnia) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.