Łyżwiarstwo szybkieShort trackPięciobój nowoczesnyPływanieStrzelectwoSzermierkaWrotkarstwo
08-02-2019

"SZUKAMY MISTRZÓW III"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł zapraszają dzieci do udziału w kolejnych zawodach  łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów III”.

Impreza odbędzie się w sobotę (9 luty) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

Zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyku „Szukamy Mistrzów III” mogą stać się szansą dla najmłodszych mieszkańców Elbląga, by rozpocząć wspaniałą przygodę ze sportem, a kto wie, czy dla kogoś nie stanie się to początkiem prawdziwej światowej kariery. Zawody zostały podzielone na starty dla zawodników trenujących jak i amatorów, tak więc mogą wziąć w nich udział wszyscy młodzi elblążanie.

Zawody rozegrane zostaną w sobotę (9 luty) o godz. 10:00 na Torze Łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. Zgłoszenia przyjmowane będą już od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów III" są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł . Więcej informacji o zawodach w REGULAMINIE

Zapraszamy serdecznie młodych elblążan, a szczególnie osoby, które jeszcze nie trenują, a chciałyby przeżyć sportową przygodę. Dla osób startujących przewidziano medale. Świetna zabawa gwarantowana!