Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
08-02-2019

"SZUKAMY MISTRZÓW III"

 
Zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyku „Szukamy Mistrzów III” mogą stać się szansą dla najmłodszych mieszkańców Elbląga, by rozpocząć wspaniałą przygodę ze sportem, a kto wie, czy dla kogoś nie stanie się to początkiem prawdziwej światowej kariery. Zawody zostały podzielone na starty dla zawodników trenujących jak i amatorów, tak więc mogą wziąć w nich udział wszyscy młodzi elblążanie.
Zawody rozegrane zostaną w sobotę (9 luty) o godz. 10:00 na Torze Łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. Zgłoszenia przyjmowane będą już od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Udział w imprezie jest bezpłatny.
Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów III" są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł . Więcej informacji o zawodach w REGULAMINIE
Zapraszamy serdecznie młodych elblążan, a szczególnie osoby, które jeszcze nie trenują, a chciałyby przeżyć sportową przygodę. Dla osób startujących przewidziano medale. Świetna zabawa gwarantowana!