Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
17-01-2019

"SZUKAMY MISTRZÓW II"

 

Organizowane zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyklu „Szukamy Mistrzów” mają zachęcić elbląską młodzież i dzieci do zainteresowania się tą wspaniałą dyscypliną sportu. Młodym adeptom za wzór stawiane są mistrzowskie osiągnięcia zasłużonych dla polskiego łyżwiarstwa sportowców pochodzących z naszego miasta. W ten sposób organizatorzy chcą rozpowszechnić łyżwiarstwo szybkie, które w Elblągu można trenować przez cały rok na torze Kalbar (poza sezonem zimowym jeżdżąc na rolkach).

Drugie zawody cyklu rozegrane zostaną w sobotę (19 stycznia) o godz. 10:00 na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola 8. Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego zgody na udział w zawodach oraz warunkach zdrowotnych dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfitych opadów deszczu w dniu zawodów) i z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, zawody mogą zostać odwołane.

Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł.
REGULAMIN_SMII2019