Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
30-09-2019

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Sanoku

W ubiegły weekend łyżwiarze Orła Elbląg brali udział w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Sanoku. Wystartowało na nich 10 naszych zawodników. Padło 16 rekordów życiowych.

W kategorii junior D Jakub Olak zdobył brązowy medal na dystansie 1000 metrów, co uplasowało go na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej. W tej samej kategorii Michał Krause z czasem 1.29,239 zyskał klasę sportową kadet. W kategorii juniorek C na dystansie 1500 metrów ze świetnej strony pokazała się Katarzyna Reindl plasując się na 4 miejscu. W kategorii mężczyzn Jędrzej Borowiecki zajął 4 miejsce na dystansie 1000 metrów.

Zawodnicy uzyskali bardzo obiecujące wyniki zważywszy na to, że ostatni trening na lodzie odbył się miesiąc temu na obozie przygotowawczym. Już za 2 tygodnie naszych zawodników czekają Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Giżycku.