Mountain

Short track

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku

W dniach 27-28 lutego startowaliśmy w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Białymstoku. Startowało 10 naszych zawodników, zdobyliśmy 4 medale. W kategorii juniorek D na dystansie 777m  Martyna Górką wywalczyła srebrny medal. W kategorii juniorów D Tymon Hryniewicz  zajął  3 miejsce na dystansie 500m i 777m oraz w wieloboju. Poprawił również swój rekord życiowy na 500m (50,809).

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku Czytaj więcej »

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sanoku

W dniach 13-14 lutego braliśmy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sanoku. Startowało 6 naszych zawodników. Zdobyliśmy 4 medale. W kategorii juniorów Jędrzej Borowiecki zdobył brąz w biegu na 1000m. Sztafeta juniorów w składzie Arkadiusz Rybak, Krzysztof Reindl, Jędrzej Borowiecki zdobyła srebrny medal. Wojewódzka sztafeta juniorów młodszych w składzie Jan Stosik (Elbląg) oraz Jakub Ekstowicz i Aleksander

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sanoku Czytaj więcej »

1%

Zachęcamy do skorzystania z możliwości przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020 na wsparcie działalności sekcji Klubu Sportowego „Orzeł”.  Kwotę, która wynika z rozliczenia rocznego PIT można przekazać na Fundusz Lokalny Regionu Elbląskiego Nr KRS 0000033301 z dopiskiem (cel szczegółowy)  „KS Orzeł”.                             Serdecznie dziękujemy!

1% Czytaj więcej »

W ubiegły weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców oraz Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short – tracku.Do Gdańska zjechali się najlepsi zawodnicy z całej Polski w tym tegoroczna zwyciężczyni Pucharu Świata – Natalia Maliszewska. Startowało na nich 18 zawodników Orła Elbląg i padło 6 rekordów życiowych. Świetną formą na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski podpisał

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców oraz Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Gdańsku Czytaj więcej »

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Elblągu

Łyżwiarze będą rywalizować w short – tracku na lodowisku HelenaJuż w najbliższy weekend (2-3 marca), na lodowisku Helena, odbędą się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku. Będzie to piąta i zarazem przedostatnia edycja tego cyklu. Finał zaplanowano na koniec marca w Gdańsku.   Udział w zawodach zapowiedziało około 200 zawodników. Na elbląskim lodowisku Helena, zobaczyć będzie

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Elblągu Czytaj więcej »

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy-Zdroju

W ubiegły weekend odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w short-tracku. Reprezentowało nas 5 zawodników Orła Elbląg, którzy zdobyli 7 medali. Zuzanna Rumak w kategorii juniorek młodszych zdobyła brązowy medal na dystansie 500m. Kamila Stankiewicz podczas rywalizacji juniorek uplasowała się na 3 miejscu na dystansie 777m, co pozwoliło jej zakończyć zawody z brązowym medalem za wielobój.

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Krynicy-Zdroju Czytaj więcej »

W ubiegły weekend zawodniczka Orła Elbląg – Kamila Stormowska startowała na Mistrzostwach Świata Juniorów w short-tracku. Elblążanka zaprezentowała się na tych zawodach zdecydowanie jako najlepsza z Polaków. Na każdym z trzech dystansów dochodzła do półfinałów, jednak o włos przegrywała awans do biegów finałowych. Najlepszy wynik zdobyła na 500m – 6 miejsce. Niewiele gorszy rezultat osiągnęła

Świetny występ Kamili Stormowskiej na Mistrzostwach Świata Juniorów w Montrealu! Czytaj więcej »