Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
05-12-2017

OZR w Białymstoku

W ubiegły weekend odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku. Wystartowało w nich 14 zawodników Orła, którzy zdobyli 9 medali. Świetną formą popisała się Ada Jażdżyńska, która zdobyła srebrne medale na 1000 i 500m oraz krążek tego samego koloru w wieloboju. Warto również wspomnieć, że Ada finałowy bieg na 1000m ukończyła z czasem 1.43,216, co dało jej drugą klasę sportową! Bardzo dobre starty zaliczyła również Kamila Stormowska, zdobywając złote medale

na 1500, 1000m oraz w wieloboju i srebrny medal na 500m. Ostatnie zawody do udanych może zaliczyć również Jędrzej Borowiecki, który zdobył złoty medal na 500m i brązowy w klasyfikacji generalnej. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Następne starty elblążan już za 2 tygodnie. Tym razem pojadą oni do słowackiej Spiskiej Nowej Wsi.