Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
19-02-2018

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim

W ubiegły weekend odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Tomaszowie Mazowieckim. Startowało na nich 13 naszych zawodników. Zostało pobitych 7 rekordów życiowych. W kategorii najmłodszych dziewczynek Julia Murszewska zdobyła brąz na dystansie 333 m, zaś Martyna Górka stanęła na trzecim stopniu podium na dystansach 500, 222 m oraz uplasowała się na 2 lokacie w biegu na 333 m i w wieloboju. Ich nieco starsze koleżanki również pokazały, że nie ociągają się na treningach. Katarzyna Reindl była trzecia na 1000 m, a Ada Jażdżyńska zdobyła brąz na 500 i złoto na 777 m, co dało jej drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Kamila Stormowska, po raz kolejny potwierdziła swoją świetną dyspozycję wygrywając zarówno 1500, 500 jak i 1000 m, co w rezultacie musiało jej dać pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii młodzików Arkadiusz Rybak zdobył brąz na 500 m, a Jędrzej Borowiecki złoto na 1500 m. Te zawody można ewidentnie zaliczyć do udanych. Jest to świetny prognostyk dla Kamili Stormowskiej, która już za 2 tygodnie wystartuje na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tomaszowie Mazowieckim.